Юридичний супровід при ДТП для велосипедистів та водіїв персонального мобільного транспорту – потрібна і актуальна послуга, особливо в літній сезон. Щороку в Україні відбувається близько 2000 ДТП за участю велосипедистів, при чому кожен 10-й випадок закінчується трагічно.

Своєчасна матеріальна допомога у вигляді страхового відшкодування чи відшкодування збитків винуватцем ДТП – запорука швидкого відновлення здоров’я велосипедиста та компенсація матеріальних збитків і моральної шкоди.

Багато питань у Правилах дорожнього руху не врегульовано для мобільного персонального транспорту: електросамокати, електроскутери, моноколеса, гіроборди, гіроскутери, велосипеди, самокати. Тому важливо обрати дієву стратегію захисту інтересів потерпілих разом з досвідченими юристами.

Наші послуги допомоги при ДТП за участю велосипедистів:

1) Незалежна оцінка збитку за шкоду життю і здоров’ю водія-велосипедиста та матеріальних збитків.

2) Отримання відшкодування з винуватця. (Якщо винуватець втік з місця ДТП, залишив авто, відмовляється підписати протокол).

3) Вирішення спорів зі страховою компанією винуватця (в тому числі працюємо з компаніями-банкрутами).

4) Супроводження в суді «під ключ» з гарантованим результатом на Вашу користь.

5) Допомога у стягненні відшкодування за рішенням суду.

6) Отримання моральної компенсації при ДТП.

Чому Вам вигідно працювати саме з Фінанс-Сервіс:

Працюючи з нами, Ви платите тільки за результат. Тобто, на відміну від інших юристів, ми не беремо від Вас попередніх оплат. Наш гонорар оплачується тільки після фактичного отримання Вами компенсації збитку. Якщо ми не добилися результату – Ви нам нічого не платите;

Наша компанія спеціалізується виключно на страхових спорах та юридичному супроводі при ДТП, тому ми знаємо всі найдрібніші нюанси роботи у таких справах і маємо значний досвід роботи з подібними ситуаціями.

Зателефонуйте: 095-825-45-08 або надішліть заявку у формі внизу сайту. Також на сайті працює чат з Viber, Telegram, Whatsapp – натисніть на долоньку внизу сайту.