Страхові ризики

1. КАСКО покриває:

Пошкодження, знищення або втрата транспортного засобу внаслідок:
1.1. ДТП (за обов’язкової участі транспортного засобу та умови, що всі учасники встановлені).
1.2. Крадіжки.

2. Страхування від нещасних випадків покриває:

2.1. Тимчасову втрату працездатності внаслідок нещасного випадку.

2.2 Стійку втрату працездатності Застрахованою особою (інвалідність І, ІІ, ІІІ групи).

2.3. Загибель або смерть Застрахованої особи.

3. Добровільне страхування цивільної відповідальності відшкодує:

3.1. Шкоду майну потерпілих третіх осіб під час ДТП, яка сталась за участю ТЗ, і внаслідок якої настає цивільна відповідальність допущеної до керування особи.

3.2. Шкоду життю та/або здоров’ю потерпілих третіх осіб під час ДТП, яка сталась за участю ТЗ, і внаслідок якої настає цивільна відповідальність допущеної до керування особи.

Територія дії договору страхування

Договір страхування діє на території України.

Особливі умови:

Порушення особою, допущеною до керування транспортним засобом, вимог ПДР, яке призвело до ДТП, а саме виїзд на зустрічну смугу руху, проїзд на забороняючий сигнал світлофора, порушення правил проїзду перехресть та/або пішохідних переходів, є підставою для відмови у виплаті страхового відшкодування.

Особою, допущеною до керування транспортного засобу визнається Страхувальник та особа, що має дозвіл на керування від Страхувальника, та керує транспортом на законних підставах, за обов’язкової умови відповідності віку особи, дозволеному для даного транспорту згідно з інструкцією виробника та вимогами Постанови Кабінету міністрів України №1306 від 10.10.2001р. «Про Правила дорожнього руху» зі змінами і доповненнями.